Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для молодшої та середньої вікової категорії.
Команди взяли участь у конкурсах – «Ватра» та «Книга звитяг», «Пластун», «Рятівник», «Відун» та туристський.

27 квітня 2024 року "Народний художній колектив "хореографічний ансамбль "Кришталевий черевичок"
взяв участь у міжнародному хореографічному конкурсі "Квітневі викрутаси", м.Ніжин.
ЗОЛОТО ТА СРІБЛО отримали вихованці підготовчої, середньої та старшої групи колективу.

26 квітня у приміщенні актового залу Носівського ліцею №1 відбувся концерт "Народного художнього колективу" хору "Васильки" імені В.І.Бурноса. Прозвучало 22 хорових твори різних композиторів. В концерті взяла участь і підготовча група хору, учасники якої тільки почали свій вокально-хоровий шлях.

24 і 25 квітня у Носівському ліцеї №1 відбулися зустрічі-тренінги з представниками громадської організації ІСТОК та Save the Children

У Носівському ліцеї №1 завершився Тиждень екології. Ліцеїсти взяли участь у різноманітних акціях та проектах.

12 квітня в Носівському ліцеї №1 відбулось відкриття Простору для дітей.

Д. Дідро писав: «Люди перестають мислити, коли перестають читати».

Здобувачі освіти 10-Б класу Носівського ліцею №1 Васюк Софія та Музиченеко Тетяна (вчитель Давиденко Тетяна Іванівна) стали переможцями І туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді "Моя Батьківщина - Україна".

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Носівської міської ради надав відповідь на запит представників Ради Носiвського лiцею №1, Батькiвськоi ради Носiвського лiцею №1.

27 березня 2024 року в Носівському ліцеї №1 відбулось відкриття меморіальної дошки в пам'ять нашого Героя Назара Утвіи, який загинув, захищаючи нас.
Назар випускник нашого закладу.

27 березня о 17:29 | Снiжок Т. А. | немає коментарів

25 березня відбувся психолого-педагогічний семінар «Емоційний інтелект та емоційна компетентність як складова фахових компетентностей педагога»

26 березня о 15:43 | Снiжок Т. А. | немає коментарів

18 березня о 15:15 | Снiжок Т. А. | немає коментарів

«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!

За вас правда, за вас слава і воля святая!»

Це головний постулат Шевченка для сучасної України, який мотивує кожного з нас.

11 березня о 20:19 | Снiжок Т. А. | немає коментарів

21 лютого - Міжнародний день рідної мови.
З нагоди цього свята в нашому закладі проходило багато заходів, які допомогли ліцеїстам поглибити знання з української мови, відчути красу рідного слова, розкрити для себе велич і могутню силу української мови.

У Носівському ліцеї №1 створили Комітет безпеки ліцею у рамках проекту "БЕЗПЕЧНІ ШКОЛИ НА ПІВНОЧІ УКРАЇНИ" за підтримки міжнародної організації Save the Children, громадської організації "Істок"

Учениці Носівського ліцею №1 взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

День рідної мови святкується щорічно 21 лютого. Це свято вшановує різноманітність мов, культур та сприяє збереженню та розвитку рідної мови кожної нації.
Заснувати Міжнародний день рідної мови у 1999-му році, за даними проекту DilovaMova.com, було прийнято на 30-й сесії Генеральної конференції Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури.

Протягом останнього тижня учні ліцею із задоволенням узяли участь у проведенні тижня математики, фізики та інформатики.
Учні та учениці долучились до інтелектуальних розваг та творчих справ, дізналися про відкриття у науці та техніці, які зробили українці.

16 лютого Україна відзначає державне свято - День єднання. Офіційно в Україні День єднання відзначають з 2022 року. Ліцеїсти долучились до заходів, присвячених цьому дню.
В умовах війни цей день набуває особливого сенсу - наша єдність має залишатись міцною, щоб захищати та оберігати всіх нас і Україну!

Команди Носівського ліцею №1 взяли участь у IV інтелектуальному турнірі «Поліський візерунок» від Ріпкинського ліцею імені Софії Русової, проведеного у січні 2024 року.
За результатами гри команди учнів 7-Б, 9-Б, 10-А, 11-А класів нашого ліцею отримали дипломи, чим дуже пишаємося!
Команда "Друзі" здобула перемогу в І етапі Шкільного Синхронного Турніру ЛУК, який відбувся у грудні 2023 року.